معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: درایت، صبوری و عدم وابستگی به حزب و جناح سیاسی توسط شهید آیت‌الله رئیسی، زبانزد سیاسیون است و این نشان از آن دارد که تنها منافع ملت برای ایشان مهم و حائز اولویت بوده است.
کد خبر: ۱۱۶۷۸۴۹
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۴ 20 May 2024

به گزارش تابناک قزوین، عباس کاظمی امروز، آخرین روز اردیبهشت در پی‌شهادت آیت‌الله رئیسی در نشست کارگروه اطلاع‌رسانی استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهید آیت‌الله رئیسی توانست از دل پیچیده‌ترین چالش‌ها و مسائلی که کشور با آن مواجه بود به خوبی برآید. شهید آیت‌الله رئیسی در حوزه‌های مختلف الگویی بی‌بدیل بود و توانست با روحیه انقلابی‌گری که داشت، تصویری شایسته از خود بر جای بگذارد. حقیقتاً کارنامه‌ای آیت‌الله رئیسی در طی این سه سال خدمت، ماندگار است.

وی در ادامه بیان کرد: درایت، صبوری و عدم وابستگی به حزب و جناح سیاسی توسط شهید آیت‌الله رئیسی، زبانزد سیاسیون است و این نشان از آن دارد که تنها منافع ملت برای ایشان مهم و حائز اولویت بوده است. ایشان در حکومت و جامعه حکمروایی شایسته را به معنی واقعی کلمه ترسیم کرد.

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با بیان اینکه، شهید آیت‌الله رئیسی، شخصیتی امید آفرین بود، افزود: در طی این سال‌ها که کشور با چالش‌ها و بحران‌های مختلف دست و پنجه نرم می‌کرد رئیس جمهور مردمی و مغتنم کشور عزیزمان ذره‌ای کم نیاورد و همپا در مسیر حرکت انقلاب حضور داشت.

وی با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران از چنین مصیبت‌ها، داغ‌ها و بلا‌ها در طول ۴۵ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی بسیار دیده و آن را تجربه کرده است، گفت: در هر مقطعی از زمان با پیش آمدن چنین حوادث و اتفاقاتی گام‌های ملت بلندتر و اراده‌های آنان نیز راسخ‌تر شده و در عین حال نیز مسئولیت‌ها هم بزرگ‌تر شده و به همین جهت آحاد جامعه، به ویژه اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها در چنین شرایط سخت و دشوار باید جدیت بیشتری را از خود نشان دهند.

کاظمی در پایان تصریح کرد: امروز با شهادت آیت‌الله رئیسی به عنوان رئیس دولت سیزدهم هیچ اختلالی در مدیریت کشور رخ نخواهد داد چرا که با وجود همه ظرفیت‌های قانونی موجود، مدیرانی پاکباخته و آماده به خدمتی در کشور وجود دارند.

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار