سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین از ۲ برخورد زنجیره‌ای در کیلومتر ۴۵ آزاد راه قزوین- تهران و برجای ماندن ۲ مصدوم خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۵۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۳ 04 May 2024

به گزارش تابناک قزوین، ناصر صبوری غیاثوند در خصوص۲ تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین به تهران اظهار کرد: در ساعت ۱۶:۱۰ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ گزارشی مبنی بر برخورد چهار دستگاه خودرو (پژو پارس، نیسان، پژو ۲۰۷ و پراید) در کیلومتر ۴۵ آزاد راه قزوین- تهران مسیر شمالی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان قزوین اعلام شد که بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه شهدا آبیک جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: این حادثه ۱۰ حادثه دیده و یک مصدوم برجای گذاشت که پس از ارزیابی، رهاسازی و انجام اقدامات پیش بیمارستانی، مصدوم این حادثه جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس گردید.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین خاطرنشان کرد: در حادثه دیگر که در ساعت ۱۶:۱۳ اتفاق افتاد برخورد زنجیره‌ای سه خودرو تریلی، نیسان و سمند بود که بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه شهدا آبیک حاضر در صحنه اقدام به امداد رسانی به حادثه دیدگان نمود.

بنا بر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین، صبوری در پایان بیان کرد: این حادثه ۶ حادثه دیده و یک مصدوم بر جای گذاشت که پس از ارزیابی و رهاسازی مصدوم توسط نجاتگران به مرکز درمانی انتقال داده شد.

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار