سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین از برگزاری مانور برف روبی توسط نیروهای این سازمان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۵۲۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۶ 01 February 2024

به گزارش تابناک قزوین، مانور برف روبی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین با هدف آمادگی نیروهای عملیاتی و تجهیزات و ماشین آلات برف روبی این سازمان در راستای در فصل زمستان و جلوگیری از یخبندان معابر شهر برگزار شد.

مهدی امینی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در حاشیه این رزمایش اظهار کرد: آمادگی کامل وجود دارد تا در زمان بارش برف و باران، سازمان مدیریت پسماند با تمام تجهیزات، ماشین آلات و نیروی انسانی در کنار شهروندان خواهد بود.

وی افزود: سازمان مدیریت پسماند با بیش از 50 دستگاه ماشین آلات ویژه بارش‌های زمستانی آمادگی کامل دارد خدمات قابل قبولی به شهروندان ارائه دهد.

داود میراشه معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قزوین نیز در حاشیه این مانور اذعان کرد: با تدابیر انجام شده لایروبی مسیل‌ها و جوی ها به طور مداوم انجام شده و این اقدامات همچنان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: روزهای برفی همراه با نشاط و شادمانی است اما از شهروندان می‌خواهیم در این زمان فرصتی برای ارائه خدمت به نیروهای شهرداری بدهند و زمانی را برای تردد انتخاب کنند که منجر به ترافیک نشود.

میراشه یادآور شد: از مردم می‌خواهیم در روزهای برفی ما را همراهی کنند ضمن اینکه سال های گذشته نیز همراهی مردم در زمان بارش برف برای تسریع در انجام کارها قابل قبول بوده است.

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار