بازیکن تیم فوتسال کراپ الوند گفت: به مردم استان قزوین قول می دهم در هفته های بعدی شرایط تیم کراپ بسیار بهتر می شود و شک نکنید رقیب جدی برای مدعیان لیگ برتر خواهیم بود.
کد خبر: ۱۱۲۹۲۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴ 01 October 2023

به گزارش تابناک قزوین، علی ابراهیمی در خصوص وضعیت تیم فوتسال کراپ الوند اظهار کرد: پس از تغییرات صورت گرفته در کادرفنی، شرایط تغییر پیدا کرد و وضعیت تیم بهتر شد.

وی افزود: پیش از آغاز لیگ برتر، تمرینات کراپ با شدت و فشردگی انجام شد و بازیکنان نیز به دلیل مشکلاتی که به وجود آمده بود هم قسم شدند تا نتایج بهتری را کسب کنیم.

بازیکن تیم کراپ الوند تصریح کرد: به دلیل اینکه چند بازیکن نسبت به سایر بازیکنان با تاخیر به تیم ملحق شدند مدتی طول کشید تا با شرایط تیم آشنا شوند، اما به مرور وضعیت تیم بهبود پیدا کرد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: به مردم استان قزوین قول می‌دهم در هفته‌های بعدی شرایط تیم کراپ بسیار بهتر می‌شود و شک نکنید رقیب جدی برای مدعیان قهرمانی در لیگ برتر خواهیم بود، زیرا با تفکر برد وارد سالن مسابقه می‌شویم.

وی در خصوص رضا لک سرمربی سابق کراپ نیز گفت: وی از مربیان بزرگ و باسابقه ایران می‌باشد که تیم‌های زیادی را هدایت کرده است. معتقدم تغییر بازیکنان تیم و دیر محلق شدن چند بازیکن جدید نسبت به فصل گذشته از علت‌های اصلی کسب نتایج نامطلوب هفته‌های آغازین این فصل بود.

این بازیکن لیگ برتر فوتسال عنوان کرد: زمانی که بازیکنی به یک تیم ملحق می‌شود موارد زیادی مانند قرار گرفتن در شرایط تیمی و تاکتیکی، وضعیت آب و هوایی و ... در عملکرد آن تاثیر دارند و این موضوع زمان بر است که همین عامل باعث شد کراپ با مشکلاتی در کسب نتیجه روبرو شود.

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار