مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین:
برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در قزوین

 

 برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در قزوین

به گزارش تابناک قزوین، هادی طاهرخانی  ابراز کرد: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۸ دی ماه به مدت ۵ روز با مشارکت تولیدکننده و عرضه‌کننده مبلمان و با نظارت و همکاری اتحادیه درودگران قزوین در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌شود.

طاهرخانی عنوان کرد : بیش از ۵۵  مشارکت کننده در فضایی به مساحت 4 هزارمترمربع، از استان‌های قزوین و تهران، تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

وی اضافه کرد: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی، می‌توان به ایجاد فضایی به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت، فراهم نمودن فضاهای رقابتی جهت افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای موردنیاز و ... اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین یادآور شد: کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه مورد تایید کارشناسان اتحادیه درودگران بوده و بر نحوه فروش آنها نیز نظارت خواهند داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر خواهد بود.