سردار نقدی:
فروپاشی ابرقدرت غرب/ دشمن برای مشغول کردن اذهان به حواشی تلاش می‌کند

 

 

 
 
به گزارش تابناک قزوین، اختتاميه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر قزوین با حضور سردار نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسئولان استانی و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد.
 
سردار نقدی در این مراسم اظهار کرد: انقلاب اسلامی امروز توسط رهبری اداره می‌شود که صددرصد بر اصول انقلاب باقی‌مانده است و امروز سنگرهای مختلف یکی پس از دیگری در حال فتح است و پیروزی‌های بزرگی به دست‌آوردهای بزرگ انقلاب اضافه شود.
 
وی افزود: انقلاب اسلامی در چهل سالگی خود توانسته بزرگ‌ترین دست آوردهای خود را به طور کامل حفظ کند و ما امروز به عنوان مستقل‌ترین کشور جهان در آزادی کامل قرار داریم و مردم سالاری در این کشور بسیار بی‌نظیر است.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: عظمت ولایت‌فقیه در این است که با وجود اختیاراتی که دارد همواره در طول ۴۰ سال گذشته به رای مردم در انتخاب‌ها احترام گذاشته و با مردم عهد بسته که براساس رای مردم کشور اداره شود.  
 
وی با بیان اینکه تقوا و عظمت ولایت فقیه در احترامی است که به رای مردم می گذارد، گفت: ملتزم شدن عملی به مردم سالاری دینی و پایبندی به اصول اصلی خود یعنی استقلال آزادی و جمهوری اسلامی از زیبایی‌های چهل سالگی انقلاب است.
 
این مسئول تصریح کرد: در دو سال اخیر ۲۰ پیروزی بزرگ در کشور داشته‌ایم و‌ زیر خیمه ولایت‌فقیه شاهد اتفاقات و پیشرفت‌ها در شئون مختلف افتخارآمیزی برای کشور هستیم که برخی شگفت‌آمیز و باورنکردنی است.
 
وی عنوان کرد: دنیا پیشرفت کرده اما پیشرفت کشور ما کجا و آن کجا، چراکه ما در مسابقه کنونی با وجود شرایط ناعادلانه توانسته‌ایم پیشتاز باشیم.
 
نقدی اعلام کرد: امروز ۵۰ میلیون نفر از مردم امریکا گرسنه‌اند و بدهی آمریکایی‌ها سر به فلک می‌کشد این در حالی است که آن‌ها در شرایطی بودند که همه چیز بر وفق مرادشان بود و تحریم و تهدیدی هم نداشتند. 
 
وی تاکید کرد: در طول ۴۰ سال گذشته هر لحظه با توطئه‌ها و دسیسه‌های مختلف روبرو بودیم اما از آن گذشته و افتخارات عظیمی خلق شد. 
 
این مسئول اضافه کرد: امسال بعد از ۴۰ سال جنگ فرهنگی شاهد حضور ۲ میلیون نفر در اربعین حسینی بودیم که نشان می‌دهد با وجود تحمیل شرایط سخت اقتصادی نقشه‌های دشمنان برای دور کردن نسل جوان از دین و اهل بیت(ع) شکست سنگینی خورده است. 
 
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: جنگ اقتصادی دشمن نیز شکست خورده است و امروز بعد از گذشت سال‌ها از تحریم‌های ظالمانه شاهد توفیق کشور هستیم.
 
وی با بیان اینکه ابرقدرت غرب فروپاشیده است، عنوان کرد: آن‌ها امروز هیچ حرف تازه‌ای در دنیا ندارند و در مسیر خود با شکست مواجه شدند اما در کمال پر رویی افتخارات کشور ما را زیر سوال می‌برند.  
 
نقدی افزود: دشمن در تلاش است اذهان عمومی را از دست‌آوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دور و به حواشی و بزرگ‌نمایی آن مشغول کند.
 
این مسئول بیان کرد: در حالی پلاسکو را بزرگ کردند که ۵ ماه بعد در انگلیس یک برج آتش گرفت و یا در آمریکا شاهد آتش گرفتن در نیویرک بودیم اما هیچ خبری از رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی نبود.
 
وی ادامه داد: موضوع فساد مالی و اخلاقی را در کشور ما بزرگ می‌کنند اما در دنیا شاهد فسادهای بزرگی هستیم به گونه‌ای که بیش از ۱۵ خانم از ترامپ به دلیل فساد اخلاقی شکایت کرده‌اند اما رسانه‌ها در این وادی ورود ندارند و تنها به دنبال تحت فشار قرار دادن انقلاب اسلامی هستند.
 
نقدی در پایان خاطرنشان کرد: در این جنگ نابرابر رسانه‌ها باید هوشیار باشند و در مسئولیت‌های خود در راستای اهداف انقلاب اسلامی دست‌آوردهای چهل ساله آن را مورد توجه قرار دهند.
 
منبع : ایسنا