سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین گفت: در نه ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان بازدید از ساخت و سازها در قزوین 9 درصد افزایش یافت.
کد خبر: ۹۲۸۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱ 30 December 2020

حمید ضیائی اظهار کرد: کارشناسان اداره نظارت بر عملکرد مهندسین ناظر معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین در نه ماهه نخست سال جاری سه هزار و 769 مورد بازید از ساخت و سازهای سطح شهر و مناطق منفصل شهری قزوین داشته اند.

سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری افزود: بررسی‌های‌صورت گرفته نشان می‌دهد که میزان بازدید از ساخت و سازها در نه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 9 درصدی داشته است.

وی تصریح کرد: میزان بازدیدها در نه ماهه نخست سال پیش سه هزار و 448 مورد بوده است.

ضیائی در بخش دیگری از گزارش عملکرد معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین به تعداد گزارش های دریافتی مهندسین ناظر اشاره کرد و گفت: در مدت نه ماهه نخست سال جاری 6 هزار و 249 گزارش دریافت شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 21 درصدی داشته است .

وی تعداد مهندسین ناظر معرفی شده به نظام مهندسی را در نه ماهه سال جاری 135 نفر اعلام و تصریح کرد: این عدد نسبت به مدت مشابه سال 98 رشد 33درصدی داشته است .

این مسئول تعداد مهندسین ناظر معرفی شده به نظام مهندسی سال 1398 را یکصد و یک نفر اعلام کرد.

سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری در پایان اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه پرونده 23 نفر از مهندسین ناظر به شورای انتظامی ارسال شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه 78 درصد کاهش را نشان می دهد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار