فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: سارقی که با شیوه زورگیری اقدام به سرقت تلفن همراه و پول نقد یکی از شهروندان کرده بود، در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.
کد خبر: ۹۲۳۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰ 12 December 2020

سرهنگ بیژن خدایی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و اعلام یک فقره سرقت به روش زورگیری در سطح حوزه کلانتری 13 باهنر ، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین افزود: با حضور ماموران در محل سرقت و آغاز تحقیق در این زمینه مشخص شد که فرد شاکی در حال عبور از خیابان بوده که یک نفر با تهدید سلاح سرد نسبت به سرقت موبایل و پول نقد وی اقدام و به سرعت از محل متواری شده است.

خدایی ادامه داد: بلافاصله ماموران اقدامات پلیسی خود را آغاز و با انجام تحقیقات میدانی موفق به شناسایی سارق شده و دریک عملیات غافلگیرانه در کمتر از یک ساعت وی را دستگیر کردند.

وی با اشاره به کشف اموال مسروقه بیان داشت :در بازرسی از سارق یک قبضه سلاح سرد نیز کشف و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

رئیس پلیس شهرستان قزوین خاطرنشان کرد: پلیس فرصت هیج گونه عرض اندام و قدرت نمایی را به مخلان نظم و امنیت نخواهد داد و در صورت مشاهده هرگونه تحرکی از سوی این افراد قاطعانه و برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار