فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع) قزوین گفت: سعی داریم در فضای مجازی سیر زندگی از نوجوانی تا شهادت سردار سلیمانی را به عنوان فردی الگو و اسوه، ولایت مدار، متواضع و سرباز اسلام و وطن، به دانش آموزان معرفی کنیم.
کد خبر: ۹۱۲۲۸۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶ 27 October 2020

 سرهنگ علیرضا حیدری فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع) قزوین اظهار داشت: یک روزی حسین فهمیده در جبهه حق علیه باطل، با شجاعت تمام، معنویت، تقوا و بصیرت والا برای دفاع از مکتب ناب اسلام و رزمندگان ایرانی نارنجک به کمر می‌بندد و در زیر تانک دشمن به درجه شهادت می‌رسد حال امروز باید همان روحیه یعنی استکبارستیزی و شهادت طلبی در دانش‌آموزان انقلابی نهادینه شود.

وی دانش آموزان بسیجی را آینده سازان انقلاب خواند و افزود: دشمنان در جنگ سخت ناامید شده، اما در جنگ نرم و شبیخون فرهنگی سرمایه گذاری بسیار زیادی انجام داده و توپخانه‌های تهاجمات فرهنگی خود را به سمت قشر عظیم جوانان و نوجوانان دانش آموز نشانه رفته‌اند که در تقابل با نقشه‌های شوم دشمن، نقش بسیج دانش آموزی و استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش می‌تواند اثرگذار باشد.

حیدری تصریح کرد: برنامه‌های هفته بسیج دانش آموزی امسال با محوریت بصیرت افزایی در فضای مجازی مجازی برگزار می‌شود همچنین در روز ۱۳ آبان ماه برنامه ریزی شده تا دانش آموزان فیلم، عکس، کلیپ و پادکست‌هایی را با موضوع استکبارستیزی و مرگ بر آمریکا را در فضای مجازی منتشر کنند.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع) با تاکید بر اینکه محور برنامه‌های هفته بسیج دانش آموزی ترویج مکتب سلیمانی است، عنوان کرد: راه اندازی پویش "آمریکا باید از منطقه اخراج شود" توسط دانش آموزان نیز از دیگر برنامه‌های این هفته است.

وی ادامه داد: سعی داریم در فضای مجازی سیر زندگی از نوجوانی تا شهادت سردار سلیمانی را به عنوان فردی الگو و اسوه، ولایت مدار، متواضع، سرباز اسلام و وطن، به دانش آموزان معرفی کنیم.

حیدری خاطرنشان کرد: تولید محتوا در حوزه تقویت روحیه خودباوری و امید نیز از دیگر محور‌های برنامه هفته بسیج دانش آموزی است همچنین تمام آن برنامه‌هایی که سال‌های گذشته به صورت فیزیکی انجام شده، امسال باتوجه به شرایط حاد انتشار ویروس کرونا، در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار