مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین خبرداد؛
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: ۸۷سرمایه گذار در نیمه نخست سال جاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین جذب شده و برای ساخت واحدهای تولیدی زمین دریافت کردند.
کد خبر: ۹۰۴۷۰۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳ 29 September 2020

 

 

جذب ۸۷سرمایه‌گذار در شهرکهای صنعتی قزوین

 

به گزارش خبرگزاری تابناک قزوین ؛ حمیدرضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: به سرمایه گذاران جدید که با این شرکت قرارداد منعقد کرده اند ۵۲هکتار زمین در شهرک ها و نواحی مختلف صنعتی استان واگذار شده است.
خانپور از رشد تعداد سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: در نیمه نخست سال گذشته ۶۱سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده بود در حالی که در سال جهش تولید ۲۷سرمایه گذار به این آمار اضافه شده و شاهد جذب ۸۷ سرمایه گذار بوده ایم.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین با بیان اینکه به دلیل نزدیکی شهرک های صنعتی قزوین به تهران و قرارگیری در موقعیت مناسب و وجود زیرساخت های لازم، سرمایه گذاران تمایل بالایی به حضور و سرمایه گذاری در آنها دارند،  یادآور شد: بیشترین واگذاری های اراضی به سرمایه گذاران در نیمه نخست امسال مربوط به شهرک های صنعتی کاسپین یک و ۲ (آبیک)، لیا، خرمدشت، حیدریه و آراسنج بوده است.
خانپور گفت: با سرمایه گذاری سرمایه گذاران جدید یاد شده برای ۲هزار و ۱۳نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به طور مستقیم اشتغالزایی خواهد شد.
این مقام مسئول افزود: میزان سرمایه گذاری سرمایه گذارانی که در نیمه نخست امسال برای ساخت واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین قرارداد منعقد کرده اند، هشت هزار و ۱۹۱میلیارد ریال برآورد می شود. 
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین خاطرنشان کرد: تحقق جهش تولید با رشد سرمایه گذاری و تقویت تولید رقم می خورد بنابراین همه تلاش خود را برای رشد جذب سرمایه گذاران و احیای واحدهای راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به کار گرفته ایم.

منبع : خبرآنلاین

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار