جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان:
جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین از دریافت تسهیلات ۶ میلیون تومانی به رانندگان تاکسی قزوین در راستای جبران خسارت کرونا خبر داد.
کد خبر: ۸۷۴۱۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱ 12 July 2020

 

 

 رانندگان تاکسی در قزوین تسهیلات ۶ میلیون تومانی دریافت می‌کنند
 
 

 

به گزارش خبرگزاری تابناک قزوین ، منوچهر حبیبی  با اعلام این خبر افزود: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا به منظور جبران بخشی از خسارت وارده به درآمد رانندگان تاکسی ، مقرر شده که مبلغ ۶ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شود.

وی با بیان اینکه اقساط این تسهیلات ۲۴ ماهه است، اظهار داشت: رانندگان برای بازپرداخت این تسهیلات ۴ ماه فرصت تنفس دارند.

حبیبی ادامه داد: فعالیت رانندگان تاکسی به ویژه در اسفندسال گذشته و فروردین و اردیبهشت امسال با محدودیت‌هایی روبرو شد و از طرفی خود رانندگان تاکسی به جهت رعایت مسایل بهداشتی و همکاری با مردم به جای چهار نفر مسافر تا سه نفر مسافر را جابجا می‌کنند که قطعا در میزان درآمد آنها تاثیر منفی دارد.

معاون استاندار اضافه کرد: عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شبکه حمل و نقل عمومی موجب شیوع ویروس کرونا درسطح جامعه خواهد بود.

حبیبی تصریح کرد: در ستاد کرونای استان قزوین، مقرر شد سازمان تاکسیرانی با هماهنگی اداره کل تعاون ، کار و امور اجتماعی با فوریت و حداکثر ظرف یک هفته لیست رانندگان تاکسی را وارد سامانه کنند تا بتوانند از تسهیلات ذکر شده استفاده نمایند.

وی یادآور شد: تعداد ۵۶۰ راننده خانم سرویس مدارس نیز مشمول این مصوبه خواهد شد.

در حال حاضر سه هزار و ۶۵۰ دستگاه تاکسی با پنج هزار راننده در سطح شهر قزوین کار جابجایی مسافر را برعهده دارند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین