رای دادن در این شرایط اول از همه نشانگر مسئولیت هر فرد نسبت به جامعه خودش است و بعد از آن ضربه ی محکم به توطئه های دشمنان علیه کشور عزیزمان ایران است.
کد خبر: ۸۲۴۴۸۹
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲ 20 February 2020

همه_باهم_رای_میدهیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفتند:هرگز در هیچ انتخاباتی رسم بنده نیست که اشاره کنم به کسی تا انتخاب بشود، امّا این خصوصیّات به نظر من در منتخب باید وجود داشته باشد؛ انقلابی، مؤمن، کارآمد، دارای روحیه‌ی جهادی، شجاع، طرف‌دار عدالت.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: اگر می‌توانیم یک چنین افرادی را بشناسیم، که بهشان رأی میدهیم؛ اگر نشناختیم، از آدم‌های بصیر و مورد اعتماد استفاده کنیم. کسی نگوید که «خیلی خب، شرایط نامزد انتخاباتی، این‌ها باید باشد، من که نمی‌شناسم، نمیدانم، پس بنابر‌این بهتر است که رأی ندهم»؛ نه، حتماً رأی بدهید، منتها به افراد بصیر، به افراد مورد اعتماد، به کسانی که انسان بتواند به این‌ها اطمینان بکند مراجعه کنید، از این‌ها سؤال کنید، از این‌ها بپرسید؛ اگر راهنمایی کردند، راهنمایی‌شان را قبول بکنید.

کسی نگوید که «خیلی خب، شرایط نامزد انتخاباتی، اینها باید باشد، من که نمی‌شناسم، نمیدانم، پس بنابراین بهتر است که رأی ندهم»؛ نه، حتماً رأی بدهید، منتها به افراد بصیر، به افراد مورد اعتماد، به کسانی که انسان بتواند به اینها اطمینان بکند مراجعه کنید، از اینها سؤال کنید، از اینها بپرسید؛ اگر راهنمایی کردند، راهنمایی‌شان را قبول بکنید تا ان‌شاءالله همه‌ی مردم با نیّت خالص و با اتّکاء به خدای متعال وارد میدان بشوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار