رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین:
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر قزوین با اشاره به عقب ماندگی از برنامه ۵ ساله شهرداری، خواستار تدوین بودجه سال آینده با هدف کاهش این فاصله شد.
کد خبر: ۸۱۸۲۷۷
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹ 28 January 2020

بودجه شهرداری منطبق با برنامه ۵ ساله باشد

به گزارش تابناک قزوین،منیره سادات قوامی،رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین گفت: شهردار، مورد حمایت همه اعضای شوراست و قطعاً ما از برنامه‌های منطقی او برای توسعه شهر و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، حمایت خواهیم کرد.
وی بر ضرورت واگذاری مدیریت مرکز دفن بهداشتی پسماند محمد آباد به شهرداری قزوین تأکید و بیان کرد: واگذاری مدیریت این‌مرکز به هر نهادی غیر از شهرداری قانونی و منطقی نیست و حالا که به سازمان همیاری شهرداری‌ها واگذار شده است، باید در جلسه‌ای با حضور شهردار و اعضای شورای شهر برای مدیریت آن تصمیم عاقلانه‌ای اتخاذ و نظر شورا به استانداری اعلام شود.
وی همچنین خواستار منطبق بودن بودجه شهرداری با برنامه ۵ ساله شهرداری شد و گفت: درست است از برنامه عقب هستیم، اما باید این فاصله‌ها وانحراف‌ها کاهش یابد.
قوامی همچنینی خواستار ساماندهی وانت بار‌ها درسطح شهر قزوین شد و گفت:وضعیتی که در سطح شهر شاهد آن هستیم مناسب نیست و باید برای آن فکری شود.
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین در بخش دیگری از این جلسه، در خصوص گزارش مطلوب حسابرسی دانشگاه علمی_کاربردی شهرداری قزوین گفت: باید سازمان‌هایی که گزارش حسابرسی آن‌ها به طور متوالی مطلوب ارزیابی شده است، مورد تشویق قرار گیرند.
وی همچنین در خصوص پروژه راژیا نیز خواستار رسیدگی و توجه دقیق‌تر شهرداری به این پروژه شد و افزود: شهرداری هنوز نتوانسته حتی به اندازه آورده خود از این پروژه بهره برداری کند؛ بنابراین ضرورت دارد وضعیت این پروژه به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد؛ البته حمایت از سرمایه گذار را باید مد نظر قرار داد و در اتخاذ تصمیمات حقوق سرمایه گذار رعایت شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار