مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین : سازمان تاکسیرانی توزیع بسته های حمایتی قطعات و ملزومات مورد نیاز تاکسیرانان ارزان تر از قیمت بازار را در دستور کار خود قرار داده تا دغدغه این صنف را مرتفع نماید.
کد خبر: ۸۰۲۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰ 02 December 2019

روغن خودرو به قیمت مصوب کارخانه برای تاکسیرانان

به گزارش تابناک قزوین،عرشیان، مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین اظهار داشت: پیرو مصوبه شهرداری و شورای اسلامی شهر و تأمین اعتبار لازم، 15 هزار لیتر روغن خودرو برای تاکسی های پراید، پژو و سمند به قیمت مصوب کارخانه تهیه و بین تاکسیرانان و رانندگان خودروی سرویس مدارس به ازای هر نفر دو تا سه گالن 4 لیتری توزیع می شود.

عرشیان ادامه داد: این روغن که در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی از نوع تولید داخلی است، به طور میانگین 25 درصد ارزان تر از قیمت بازار است و متقاضیان باید برای دریافت حواله باید به واحد رفاهیات سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

عرشیان خاطرنشان کرد: علاوه بر توزیع روغن ارزان تر از نرخ بازار، لاستیک رینگ 15، مخصوص تاکسی سمند، به قیمت کارخانه موجود است که تاکسیرانان متقاضی برای دریافت حواله لاستیک نیز می توانند به واحد رفاه سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار