مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین:
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی قزوین : از ابتدای طرح خرید حمایتی گوجه فرنگی از کشاورزان تاکنون ؛ ۳ هزار و ۳۳۵ تن محصول از کشاورزان این استان خریداری شده است .
کد خبر: ۷۸۹۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷ 20 October 2019

۳۳۳۵ تن گوجه از کشاورزان استان قزوین خریدار شد

به گزارش تابناک قزوین،شهرام رحمانی مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی قزوین،با اعلام این خبر افزود : از ابتدای طرح خرید حمایتی گوجه از کشاورزان تاکنون ۵۴۰۰ تن توسط مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستانهای تابعه معرفی نامه برای تحویل گوجه فرنگی صادر شده که از این میزان ۳۳۳۵ تن بصورت حمایتی به کارخانجات تحویل داده شده است .

به گفته وی  این میزان گوجه  توسط مباشر خرید تعاونی روستایی استان و ارائه به کمیسیون خرید محصول مستقر در مرکز خرید طرف قرارداد خریداری شده است .

به گفته ی وی ؛ طرح خرید حمایتی گوجه فرنگی از کشاورزان استان بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور در راستای حمایت از تولید و جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان توسط جهاد کشاورزی با همکاری سازمان تعاون روستایی در حال انجام است .

 رحمانی تصریح کرد : گوجه کاران استان می توانند با در دست داشتن مدارک لازم شامل ؛ تصویر کارت شناسایی و ملی و تاییدیه شماره حساب بانک کشاورزی به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستانهای مربوطه مراجعه و معرفی نامه جهت ارائه بار دریافت نمایند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار