مسئول قرارگاه مرکزی ستاد مردمی اربعین استان قزوین در کربلا:
مسئول قرارگاه مرکزی ستاد مردمی اربعین استان قزوین در کربلا : تعداد ۱۷ موکب استان قزوین در شهر کربلا زیر نظر این قرارگاه است که خدمات این موکب‎ها هم در دست تکمیل است.
کد خبر: ۷۸۴۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲ 03 October 2019

۱۷موکب استان قزوین در کربلا خدمت رسانی می‌کند

به گزارش تابناک قزوین،محمد صباغی،مسئول قرارگاه مرکزی ستاد مردمی اربعین استان قزوین در کربلا گفت:اقدامات و برنامه‌ریزی‌های قرارگاه مرکزی ستاد مردمی اربعین استان قزوین در کربلا پس از دهه اول محرم آغاز شد که این قرارگاه بحث اسکان و پذیرایی زائران در شهر کربلا را در دست اقدام دارد.
وی افزود: تعداد ۱۷ موکب استان قزوین در شهر کربلا زیر نظر این قرارگاه فعالیت می‌کنند که خدمات این موکب‎ها هم در دست تکمیل است و هنوز آمار دقیقی درباره میزان خدمات نداریم چراکه هر لحظه در حال افزایش است.
مسئول قرارگاه مرکزی ستاد مردمی اربعین استان قزوین در کربلا بیان کرد: مردم از طریق شماره حساب‌های مواکب و ستاد مردمی اربعین استان می‌توانند کمک‌های خود را واریز کنند.
صباغی یادآور شد: اقدامات فرهنگی مانند برگزاری نماز جماعت، هیئت عزاداری و پاسخگویی به احکام شرعی در تمامی مواکب اجرا می‌شود اما تاکنون ظرفیت پذیرش زائر و پذیرایی قطعی نشده است اما تلاش می‌کنیم تا برای همه زائرانی که اسکان می‌گیرند نیز پذیرایی هم انجام شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین