مسئول قرارگاه طریق‌الحسین ستاد مردمی اربعین قزوین:
مسئول قرارگاه طریق‌الحسین ستاد مردمی اربعین قزوین: روزانه بیش از 15000 پرس غذا در هر وعده در موکب‌های طریق‌الحسین توزیع خواهد شد و در پنج مورد از موکب‌های طریق‌الحسین بیش از 2هزار و 500 زائر اسکان داده می‌شود.
کد خبر: ۷۸۳۰۶۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷ 26 September 2019

۱۰موکب قزوین در مسیر نجف به کربلا مستقر می‌شود

به گزارش تابناک قزوین،حجت مددخانی،مسئول قرارگاه طریق‌الحسین ستاد مردمی اربعین قزوین،اظهار کرد: در قرارگاه طریق‌الحسین ۱۰موکب فعال از استان قزوین مستقر است که از ۱۲ مهر آغاز به کار خواهد کرد.
وی افزود: موکب‌ها در سه بخش عمده خدماتی، فرهنگی و پذیرایی به زائرین خدمت رسانی می‌کنند که بخش خدماتی، سرویس‌های بهداشتی، حمام و اسکان زائرین از جمله خدمات موکب‌ها به زائرین اربعین خواهد بود.
مسئول قرارگاه طریق‌الحسین ستاد مردمی اربعین قزوین در ادامه گفت: از جمله خدمات موکب‌های طریق‌الحسین پذیرایی از زائرین اربعین حسینی است که در سه وعده صبحانه، ناهار و شام از زائرین پذیرایی خواهد شد.
مددخانی در ادامه افزود: روزانه بیش از ۱۵۰۰۰ پرس غذا در هر وعده در موکب‌های طریق‌الحسین توزیع خواهد شد و در پنج مورد از موکب‌های طریق‌الحسین بیش از ۲هزار و ۵۰۰ زائر اسکان داده می‌شود.
وی تاکید کرد: مردم می‌توانند از طریق شماره حساب‌هایی که توسط ستاد مردمی اربعین و موکب‌های طریق الحسین اعلام شده کمک‌ها و نذورات خود را واریز نمایند.
مسئول قرارگاه طریق‌الحسین ستاد مردمی اربعین قزوین در پایان خاطرنشان کرد: موکب‌های طریق‌الحسین در عمودهای ۲۱۰ ، ۴۰۳ ،۴۱۴، ۵۵۷ ، ۹۴۰ ، ۱۰۴۰، آماده خدمت رسانی به زائرین حسینی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین