فرمانده یگان انتظامی پلیس مترو پایتخت خبر داد:
فرمانده یگان انتظامی پلیس مترو پایتخت از کشف کالای قاچاق در یک دستگاه خودروی وانت به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.
کد خبر: ۷۸۱۳۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴ 19 September 2019

کشف ۵۰۰ میلیونی کالای قاچاق در پایتخت

سرهنگ علی راقی اظهار کرد: ساعت ۲۲ شب گذشته بیست و ششم شهریورماه ماموران انتظامی پلیس مترو هنگام گشت زنی در محدوده مترو ، متوجه می شوند که راننده یک دستگاه خودروی وانت به همراه ۲ مرد دیگر در حال پیاده کرده تعدادی کارتن های بسته بندی شده به کنار پیاده رو هستند.

وی با اشاره به اینکه عوامل انتظامی پلیس مترو برای بررسی موضوع به خودرو و افراد حاضر در محل نزدیک می شدند، گفت: به محض اینکه متهمان حضور ماموران را در نزدیکی خود مشاهده می کنند، راننده خودرو به همراه فرد دیگری که در حال تخلیه بار بود، سوار بر خودرو وانت شده و از محل گریختند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده و فرد متواری کارتن های کنار خیابان را رها کرده و از محل متواری شدند، ابراز کرد: در این عملیات متهم سوم دستگیر و در بازرسی از کارتن ها مشخص شد، کارتن ها حاوی لوازم آرایشی می باشد.

فرمانده یگان انتظامی پلیس مترو با اشاره اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که کالاها به صورت قاچاق وارد کشور شده و فاقه فاکتور و مدارک گمرکی است، خاطر نشان کرد: اموال کشف شده شامل ۳۸ کارتن حاوی ۷ هزار و ۲۹۶ قلم لوازم آرایشی است.

وی افزود: کارشناسان ارزش ریالی این کالاها را ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ راقی در پایان خاطر نشان کرد: با اعتراف متهم به جرم خود مبنی بر خرید و فروش کالای قاچاق، متهم به همراه اموال کشف شده، برای سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار کارکنان کلانتری شهر ری قرار گرفت.

منبع:مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار