به منظور ساماندهی منابع و وصول مطالبات راکد و همچنین تقویت کنترل های داخلی و استفاده بهینه از منابع و ظرفیت های مالی، جلسه کمیته وصول مطالبات تعاونی های حوزه عمل شهرستان قزوین با حضور آقاعلیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان و جمعی از روسای ادرات در محل سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.
کد خبر: ۷۷۴۵۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸ 25 August 2019

بلوکه شدن سرمایه مانع گسترش فعالیت بازرگانی است

به گزارش تابناک قزوین،به منظور ساماندهی منابع و وصول مطالبات راکد و همچنین تقویت کنترل های داخلی و استفاده بهینه از منابع و ظرفیت های مالی، جلسه کمیته وصول مطالبات تعاونی های حوزه عمل شهرستان قزوین با حضور آقاعلیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان و جمعی از روسای ادرات در محل سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

در این جلسه مطرح شد؛ بلوکه شدن سرمایه نزد شرکتها، اشخاص حقیقی، حقوقی و موسسات به مدت طولانی مانع گسترش فعالیت های بازرگانی خواهد شد در این راستا باید روشی اتخاذ شود تا از راکد شدن سرمایه جلوگیری شود.

در ادامه مقرر شد؛ مسئول هماهنگی تعاونی به صورت ماهیانه گزارشی مکتوب از وصول مطالبات معوقه تعاونی ها به اداره شهرستان ارائه شود.

رفع مغایرت در حساب های فی ما بین اتحادیه شهرستان با اتحادیه استان و سایر شرکت های تعاونی که مراورده مالی با هم دارند ضروری است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار