مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین:
مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین از جذب 360 نفر از طریق آزمون استخدامی خبر داد.
کد خبر: ۷۷۲۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳ 17 August 2019

360 نفر از طریق آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش استان قزوین می شوند

به گزارش تابناک  قزوین خیرالله رحمانی مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین، اظهار کرد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت آموزش و پرورش امسال ۱۲ هزار نفر در سراسر کشور از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ جذب آموزش و پرورش می شوند که سهم استان قزوین از این تعداد 360 نفر است.

وی در ادامه با اشاره به زمانبندی برگزاری این آزمون، خاطرنشان کرد: فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از نیمه اول شهریورماه آغاز خواهد شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام کنند.


رحمانی اضافه کرد: پذیرفته شدگان این آزمون پس از طی مراحل استخدامی خود از مهرماه ۹۸ دوره یک ساله آموزشی خود را در دانشگاه فرهنگیان آغاز می کنند و از مهرماه ۹۹ فعالیت خود در آموزش و پرورش استان قزوین را آغاز می کنند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ماده ۲۸ جهت تدریس در مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، فنی حرفه ای و کاردانش ، مربی تربیت بدنی، مربی پرورشی، مشاوره، معلم استثنایی و مراقب سلامت به آموزش و پرورش استان قزوین خواهند پیوست.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار