مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قزوین گفت: با همکاری اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قزوین، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، خانه مطبوعات استان قزوین و انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان قزوین پایش لازم از خبرنگاران صورت می‌گیرد.
کد خبر: ۷۶۳۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵ 18 July 2019

پایش خبرنگاران استان قزوین در دستور کار است

 به گزارش تابناک قزوین سید حسین بی نیاز مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین شغل خبرنگاری را شغلی دشوار و حساس برشمرد و خاطرنشان کرد: دغدغه خبرنگاران استان قزوین مبنی بر حضور به موقع در برنامه‌ها و همایش‌ها و انعکاس اخبار قابل ستایش است.
این مسئول تصریح کرد: برخی از روابط عمومی‌های استان قزوین از عدم پوشش خبرهای نشست خبری از سوی برخی از خبرنگاران گلایه دارند و اذعان می‌کنند به خاطر زحمات خبرنگاران، هدیه‌ای هم به آنان اعطا می‌شود در حالی که زحمت خبرنگاران واقعی باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قزوین به رویکرد جدید اشاره کرد و افزود: با همکاری اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قزوین، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، خانه مطبوعات استان قزوین و انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان قزوین پایش لازم از خبرنگاران صورت می‌گیرد که در حال حاضر، لیستی به استانداری ابین المرسال شده و درجه‌بندی صورت می‌گیرد.
بی‌نیاز مطرح کرد: بعد از پایش خبرنگاران و شناسایی فعالان رسانه‌ای واقعی، فقط از خبرنگارانی که در عرصه اطلاع‌رسانی فعالیت چشمگیری دارند دعوت به عمل می‌آید تا نسبت به انعکاس اخبار اقدام کنند و رویکرد، رپورتاژی هم نخواهد بود.

وی افزود: هفته آینده جلسه‌ای با شورای مرکزی روابط عمومی استان قزوین برگزار می‌شود و موضوع پایش خبرنگاران مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و نحوه دعوت خبرنگاران به نشست‌های خبری با رویکرد جدید صورت می‌گیرد.

وی در ادامه عنوان کرد: برای حضور خبرنگاران در همایش‌ها و برنامه‌های مختلف به صورت پیامک دعوت به عمل می‌آید اما تعداد اندکی حضور یافته و اخبار را منعکس می‌کنند.دعوت از خبرنگاران در نشست‌های خبری آینده با تفاوت‌هایی انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار