فرمانده انتظامی استان از کشف 40 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات مشترک پلیس "قزوین و اصفهان" خبر داد.
کد خبر: ۷۶۲۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵ 15 July 2019

کشف 40 کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قزوین و اصفهان

به گزارش تابناک قزوین ،سردار " مهدی حاجیان" ، اظهار داشت: در پي انجام اقدامات اطلاعاتي و هوشمندانه ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد،فردی قصد دارد با یک دستگاه کامیون "بنز" مقادیری مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور به استان "تهران" منتقل کند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: بلافاصله موضوع و اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "اصفهان" قرار گرفت و در نهایت ماموران پليس "اصفهان - نائین" با کنترل محورهای مواصلاتی خودرو مذکور را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در بازرسی از خودرو توقیفی مقدار تقریبی 40 کيلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.

سردار حاجیان در پایان با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی استان اصفهان تحویل داده شد به مردم توصیه کرد: برای جلوگیری از فعالیت مخرب و خانمان سوز سوداگران مرگ و داشتن جامعه ای سالم به توصیه های پلیس توجه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موردی در خصوص نگهداری و تهیه و توزیع مواد مخدر بلافاصله موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی110 به پلیس اطلاع دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار