فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 کلاهبردار حرفه ای با تلاش ماموران آگاهی قزوین خبر داد
کد خبر: ۷۳۶۰۰۴
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹ 18 April 2019

کار ماموران انتظامی و پلیس آگاهی بوئین زهرا قرار گرفت

به گزارش تابناک قزوین، سرهنگ " مهدی حاجیان" در تشریح این خبر اظهار داشت: درپی وصول
یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری و فروش واحد های آپارتمانی و مغازه به چندین نفر و با توجه به اینکه اکثر مال باختگان از قشر کارگر و زحمتکش بودند با تشکیل یک کارگروه ویژه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.


وی در ادامه گفت: با تلاش فنی ماموران پلیس آگاهی هویت یکی از متهمان در قزوین شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه اش دستگیر شد.


فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: با اقدامات فنی و شگردهای پلیسی صورت گرفته، متهم دیگر پرونده نیز در یکی از استان های هم جوار شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی و هماهنگی لازم وی نیز با تلاش ماموران طی یک اقدام ضربتی در استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی استان قزوین منتقل شد.

سرهنگ حاجیان خاطر نشان کرد: متهمان دربازجویی های تخصصی و فنی ماموران آگاهی استان به بزه انتصابی و کلاهبرداری از شهروندان به مبلغ حدودا 6 میلیارد ریال از طریق فروش یک واحد آپارتمانی به چندین نفر اعتراف کردند.


این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: تاکنون این پرونده چندین شاکی داشته و شهروندانی که به این شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند با مراجعه به پلیس آگاهی استان جهت پیگیری موضوع از طریق قانونی اقدام کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار