مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: با توجه به پیش‌بینی بارش ۷۰ تا ۹۰ میلی‌متری در استان و احتمال وقوع سیل تمامی دستگاه‌های امدادی قزوین در آماده باش کامل هستند.
کد خبر: ۷۳۰۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ 31 March 2019

استان قزوین برای مقابله با سیلاب در حالت آماده باش است

به‌گزارش تابناک قزوین، دومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران روز یکشنبه با حضور آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار قزوین، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به منظور برنامه ریزی، پیشگیری و آمادگی با هرگونه حوادث و سوانح احتمالی ناشی از ورود سامانه بارشی به استان، استانداری قزوین برگزار شد.

قدرت الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در این جلسه بیان کرد: بر اساس لعلام سازمان هواشناسی میزان بارندگی، حجمی بالغ بر ۷۰ تا ۹۰ میلی متر است که از امشب آغاز می‌شود و نگرانی ما این است که رودخانه‌ها و کانال‌های استان ظرفیت این همه بارندگی را ندارد.

وی تاکید کرد: به منظور پیشگیری از سیلاب‌های احتمالی از شهرستان آوج و آبیک بازدید شده و باید هرچه سریع‌تر با استفاده از ظرفیت ماشین آلات موجود برای رفع مشکلات شهرستان‌های یاد شده اقدام شود.

مهدی خانی افزود: با ارسال پیامک به شوراها، دهیاری‌ها، امامان جماعت اطلاع رسانی لازم صورت گرفته و از همه درخواست کرده‌ایم ضمن توجه جدی به هشدارهای مدیریت بحران احتیاط لازم را در کارها انجام دهند.

‌مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در پایان تصریح کرد: همه دستگاه‌های امدادی برای کمک رسانی در حوادث احتمالی در آماده باش کامل هستند و با بسیج امکانات لجستیک و خودرویی برای مقابله با حوادث آماده مأموریت هستند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار