به گزارش تابناک قزوین به نقل از خبرگزاری صداوسیما قزوین
مهلت مجدد برای نام​نویسی آزمون سراسری (کنکور) سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از یکشنبه ۱۹ اسفند آغاز می‌شود.
کد خبر: ۷۱۹۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶ 26 February 2019

مهلت مجدد برای نام​نویسی آزمون سراسری ۹۸ 

 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین, سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد: داوطلبان می‌توانند تا چهارشنبه ۲۲ اسفند با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org در این آزمون نام نویسی کنند.
حسین توکلی با اشاره به پایان مهلت نام نویسی این آزمون در شب گذشته افزود: براساس آمار اولیه یک میلیون و هفتاد و شش هزار و ۶۵۷ داوطلب در این آزمون نام نویسی کرده اند.
وی گفت: افرادی که در روز‌های گذشته در این آزمون نام نویسی کرده اند نیز می‌توانند در مدت یاد شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه این آزمون برای پذیرش دانشجو در دوره‌های با آزمون کنکور ۹۸ برگزار می‌شود، افزود: فهرست کدرشته محل‌های بدون آزمون نیز که پذیرش در آن‌ها براساس سوابق تحصیلی است در سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر شده است. 
توکلی گفت: پذیرش در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی با آزمون براساس نمره کنکور و سوابق تحصیلی است.
وی ادامه داد: دفترچه راهنمای ثبت نام حاوی شرایط و ضوابط نام نویسی در کنکور سال ۹۸ نیز در این سایت اینترنتی منتشر شده است.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: این آزمون در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، ​ هنر و یا زبان‌های خارجه برگزار می‌شود.
توکلی افزود: کارت شرکت در آزمون سراسری ۹۸ از دوشنبه ۱۰ تیر و از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش توزیع و این آزمون روز‌های پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیر ۹۸ برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: این آزمون برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس‌های خودگران دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، مؤسسات آموزشی عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی که پذیرش در آن‌ها با آزمون است، برگزار می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار