نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در شهر و روستا با حضور استاندار و امام جمعه قزوین افتتاح شد.
کد خبر: ۷۱۱۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳ 05 February 2019

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در قزوین گشایش یافتبه گزارش تابناک قزوین، نمایشگاه شهر و روستا با عرضه محصولات روستایی و اقوام ایرانی، دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در بخش های دولتی، شهردارها، دهیاری ها و بخشداری ها در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین افتتاح شد.

این نمایشگاه با حضور زاهدی استاندار، حجت الاسلام و المسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استانداری، جمعی از مدیران کل استانداری و دستگاه های اجرایی ،فرمانداران،بخشداران،شهرداران و دهیاران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.

همزمان با برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی نمایشگاه شهر و روستا، سوغات و صنایع دستی هم در این محل برپا شده و تا ۱۵ بهمن ماه برای بازدید علاقمندان دایر است.

این نمایشگاه با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین و ستاد دهه فجر استان با حضور ۱۷۰ مشارکت کننده در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع برگزار شده و تا ۱۹ بهمن ماه دایر است.

دانش آموزان استان قزوین نیز در ۴۰ غرفه خود دستاوردهای ۴۰ مدرسه را در قالب ۴۰ واقعه انقلابی با رویکرد تحقیقی در معرض دید مردم قرار داده اند.

در غرفه های دانش آموزی این نمایشگاه واقعیت‌های انقلاب در چهل سالگی به نمایش درآمده و تمامی کارها از جمله طراحی غرفه ها، انتخاب اثار توسط دانش آموزان انجام شده است.

فرمانداری ها، بخشداری ها، شهرداری ها و دستگاههای اجرایی از جمله تبلیغات اسلامی، استانداری، نیروی انتظامی، بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس، بنیاد شهید، دانشگاهها، ادارات هم بخشی از دستاوردهای خود را به میمنت جشن چهل سالگی انقلاب به نمایش گذاشته اند.

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی همزمان با نمایشگاه شهر و  روستا، سوغات و صنایع دستی از ۱۵ تا ۱۹ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در انتهای بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما برای بازدید علاقمندان و عموم مردم دایر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار