دبیر کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین از ابلاغ پیوست فرهنگی موکب‌های ایرانی و تشکیل کارگروه ویژه زائران خارجی خبر داد.
کد خبر: ۶۶۵۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳ 10 October 2018

ابلاغ پیوست فرهنگی موکب‌های ایرانی

به گزارش تابناک قزوین، سعید غضنفری، دبیر کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین دیروز، ۱۷ مهرماه در نشستی با اعضای ستاد اربعین حسینی حوزه علمیه استان قزوین گفت: تهیه و ابلاغ پیوست فرهنگی برای موکب‌های ایرانی با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات، تشکیل کمیته فرهنگی و آموزشی در استان‌ها، تشکیل گروه‌هایی از کارشناسان برای رصد مسائل فرهنگی و تبلیغی در موسم اربعین و فضای مجازی و رسانه‌ها و تشکیل تیم ارزیابی و نظارت میدانی از فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی از مهم‌ترین اقدامات کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین است.


دبیر کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین خاطرنشان کرد: تعیین شعار سال اربعین با رایزنی و مشورت با دستگاه‌ها، نهادها، مؤسسات و شخصیت‌های ایرانی و عراقی، تشکیل کارگروه ویژه زائران خارجی، ترانزیت از ایران با حضور روحانیون و فعالان فرهنگی از پاکستان، هندوستان، ترکیه، افغانستان و آذربایجان نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته در این حوزه است.


وی اظهار کرد: تولیدات فرهنگی، تبلیغی و رسانه‌ای بخش دیگری از اقدامات کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین بوده و برنامه‌ریزی خوبی با حضور مسئولین کمیته‌ها انجام‌گرفته است.


غضنفری خاطرنشان کرد: با تشکیل گروه یاوران معنوی اربعین با استفاده از شبکه سراسری ائمه جمعه و جماعات به‌منظور فرهنگ‌سازی اربعین در همه استان‌های کشور، برنامه‌ها به‌خوبی اجرا خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار