سرپرست تیم فوتسال مس رفسنجان:
مجتبی کرمی زاده پیش از آغاز لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: ۲۰ درصد قرار داد بازیکنان را با هدف افزایش روحیه آنها پرداخت کردیم.
کد خبر: ۶۴۱۲۹۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴ 09 August 2018

برای افزایش روحیه بازیکنان ۲۰ درصد قراردادها را پرداخت کردیم

به گزارش تابناک قزوین، چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با برگزاری ۶ دیدار آغاز می‌شود و تیم مس رفسنجان با تیم ملی حفاری اهواز دیدار خواهد کرد.

مجتبی کرمی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت تیم مس رفسنجان پیش از شروع رقابت لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: ۲۰ درصد قرار داد بازیکنان را پرداخت کردیم تا با روحیه کامل به استقبال نخستین بازی بروند. مصدومی در تیم نداریم و  شرایط تیم خوب است، بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته ایم، وضعیت تیم نسبت به سال گذشته بهتر است.

 سرپرست تیم مس رفسنجان در ادامه درباره برگزاری بهتر لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: کسانی که در راس فدراسیون قرار دارند باید نظارت دقیق و کامل تری انجام دهند. تیم‌های ریشه دار در لیگ حضور داشته باشند، تیم‌هایی که از نظر مالی مشکلی نداشته باشند و این اطمینان وجود داشته باشد که از اواسط رقابت‌ها، لیگ را به بهانه مشکلات مالی ترک نکنند.

 وی در ادامه افزود: کیفیت نباید فدای کمیت شود. لیگ را با  ۹ تیم خوب آغاز کنیم بسیار بهتر از این است تا با ۱۴ استارت لیگ را بزنیم. البته شرایط اقتصادی بسیار سخت است و با این تحریم‌ها ممکن است تیم مس نیز به مشکل بخورد و کسی مس ایران را خریداری نکند و همین باعث شود حمایتی از ورزش نکنیم. مسئولینی که در راس کار فدراسیون هستند باید نظارت دقیقی بر تیم‌های حاضر در لیگ داشته باشند تا شان لیگ برتر حفظ شود.

 کرمی زاده درباره حمایت‌های  سازمان لیگ گفت:  نصیری زحمات بسیاری برای لیگ فوتسال بانوان می کشد، خدا او را خیر دهد که با  اوضاعی که در بخش بانوان وجود دارد بسیار تلاش می‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار