فرمانده انتظامی استان قزوین:
فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۹۴ کیلو و ۶۸۰ گرم تریاک از دو قاچاقچی موادمخدر طی عملیات مشترک این پلیس با فرماندهی انتظامی لرستان خبر داد.
کد خبر: ۵۸۷۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳ 08 April 2018

 فرمانده انتظامی استان قزوین اظهار کرد: ماموران عملیات ویژه مبارزه با موادمخدر استان با هماهنگی و اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان از فعالیت دو قاچاقچی موادمخدر و انتقال مقادیری مواد از استان های جنوبی کشور توسط یک دستگاه کامیونت به شمال کشور از طریق محور های مواصلاتی استان قزوین مطلع شدند.

سردار مهدی محمودی افزود: بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با ایجاد طرح ایست و بازرسی نسبت به کنترل تردد خودرو های عبوری در مبادی ورودی شهر قزوین به منظور دستگیری قاچاقچی اقدام کردند.

این مسئول اضافه کرد: ماموران حین کنترل خودرو های عبوری کامیونت مورد نظر را با دو سرنشین در بلوار «خلیج فارس» قزوین شناسایی و متوقف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی ماموران از کامیونت مقدار ۹۴ کیلو و ۶۸۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در کامیونت جاساز کرده بود کشف و راننده و سرنشین خودرو دستگیر و به همراه خودرو به مقر پلیس انتقال داده شدند.

به گفته وی، متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار