با صدور پیام مشترکی؛نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین در پیامی مشترک از حضور پرشکوه و حماسی مردم استان قزوین در راهپیمایی ۲۲بهمن تشکر و قدردانی کردند.
کد خبر: ۵۶۴۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷ 12 February 2018

به گزارش تابناک قزوین با صدور پیام مشترکی؛نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین در پیامی مشترک از حضور پرشکوه و حماسی مردم استان قزوین در راهپیمایی ۲۲بهمن تشکر و قدردانی کردند.متن کامل پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم بصیر و انقلابی استان قزوین!
حضور چشم گیر و پرشکوه شما در راهپیمایی 22بهمن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف استان، همراه خیل عظیم و میلیونی مردم کشور بار دیگر نشان از ایستادگی و مقاومت سلحشورانه در پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی و ارزش های والای ولایت داشت.
این حماسه‌ عظیم و ستودنی که با همراهی گسترده مردم و مسئولین رقم خورد، پیامی رسا و گویا برای دول استکباری جهان از جمله آمریکای خبیث داشت و نشان دهنده وحدت و یکپارچگی مردم در برابر توطئه بیگانگان و فتنه گری منافقین بود.
از حضور باصلابت و آگاهانه یکایک مردمی که در این حرکت انقلابی سهیم بودند و نیز کلیه افرادی که در برگزاری این حماسه و انتظام و امنیت و پوشش رسانه‌ای آن مشارکت داشته‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنیم و از درگاه خداوند متعال برای این حماسه و همدلی سپاسگزاریم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار