با حضور بیش از 95 مشارکت‌کننده صورت می‌گیرد
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از برگزاری ششمین نمایشگاه چینی، بلور و ملزومات آشپزخانه در استان خبر داد.
کد خبر: ۵۴۶۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱ 02 January 2018

 هادی طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار تابناک در قزوین اعلام کرد: ششمین نمایشگاه چینی، بلور، ملزومات آشپزخانه همزمان با پنجمین نمایشگاه فرش ماشینی و کفپوش از 12 تا 16 دی ماه سال جاری در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع و با حضور بیش از 95 مشارکت‌کننده برپا می‌شود.

وی افزود: برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات، ایجاد فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز‌ از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین یادآور شد: مشارکت‌کنندگان از استان‌های قزوین، تهران، خراسان رضوی، البرز، یزد، مرکزی، همدان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان و یزد در این نمایشگاه حضور دارند.

طاهرخانی در پایان خاطرنشان کرد: پنجمین نمایشگاه ملزومات جهیزیه عروس و فرش ماشینی در مدت برگزاری از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی، جنب صدا و سیما برای عموم علاقمندان دایر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار