با صدور اطلاعیه‌ای
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه از مردم خواست در برنامه ویژه این روز شرکت کنند.
کد خبر: ۵۴۵۱۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸ 30 December 2017

 به گزارش خبرگزاری تابناک از قزوین، به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین، در این اطلاعیه آمده است: حماسه عاشورایی و بی‌بدیل یوم‌الله نهم دی سال 1388 تجلّی عینی قدرت یداللّهی و زیباترین جلوه بصیرت و ولایتمداری و صحنه شورآفرین وحدت و یکپارچگی آحاد امّت ولایی ایران اسلامی در دفاع جانانه از آرمان‌های الهی انقلاب اسلامی و تجدید عهد و میثاق با قافله‌سالار صبر و بصیرت امام‌المسلمین و ولی فقیه مقتدر، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای بود.

خلق حماسه نهم دی 1388 وابسته به هیچ گروه، جریان و یا حزب و تشکلی نبوده، بلکه این حماسه متعلق به ملت بصیر و سلحشور ایران اسلامی و «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» است. و بزرگداشت آن هرگز به مفهوم بازآفرینی میدانی نبوده و اساساً تکرار شدنی نیست بلکه هدف اصلی، استفاده بهینه از فرصت برای بصیرت‌افزایی و تبیین آثار و برکات وصف‌ناپذیر بصیرت و ولایتمداری و آمادگی برای مقابله با فتنه‌های مشابه احتمالی است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین، در هشتمین سالگرد حماسه عظیم نهم دی، از آحاد مردم ولایت مدار و بصیر استان درخواست می کند؛ تا همراه با ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی، در مراسم وبرنامه های پیش بینی شده در سطح استان، ابعاد مختلف و تازه این حماسه را مورد بررسی، کنکاش و بازخوانی قرار داده و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های ادبی، هنری، فضاهای مجازی و سایبری، رسانه‌های جمعی، منابر و وعاظ به تعمیق بینش سیاسی و دینی و بصیرت‌افزایی عمومی جامعه، از نفوذ و فتنۀ جدید دشمنان، جلوگیری کنیم.

در این اطلاعیه مراسم ویژه بزرگداشت سالگرد حماسه نهم دی در قزوین روز شنبه 9 دی ماه از ساعت 9:30 صبح در خیابان شهدا مقابل مسجد شیخ‌الاسلام اعلام شده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از عموم مردم درخواست کرده است در این مراسم شرکت کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار