استاندار قزوین به مدیران دستگاههای اجرایی دستور داد تا برای تهیه اقلام مورد نیاز زلزله زدگان استان کرمانشاه با مدیریت بحران و هلال احمر هماهنگ باشند.
کد خبر: ۵۲۴۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷ 14 November 2017
به گزارش تابناک قزوین به نقل از ایرنا عبدالمحمد زاهدی در مکاتبه با مدیران دستگاه های اجرایی استان آورده است:با توجه به برودت و سردی هوا و نیاز به وسایل گرمایشی و اسکان فوری زلزله زدگان، در حال حاضر مهمترین درخواست مناطق زلزله زده شامل آب معدنی، پتوی سالم و تمیز، چادر، وسایل گرمایشی، لوازم بهداشتی ،کنسرو و خشکبار است.
وی یادآور شده است: کلیه دستگاه های اجرایی ضمن خودداری از ارسال تجهیزات و امکانات غیر ضروری و پراکنده به مناطق زلزله زده با هماهنگی اداره کل مدیریت بحران و یا جمعیت هلال احمر استان نسبت به اهداء کمک های خود اقدام کنند تا اقلام ضروری به موقع فراهم شده و در اسرع وقت به استان کرمانشاه ارسال شود.
به گزارش ایرنا از مرکز لرزه نگاری کشوری، زمین لرزه ای به بزرگی 7 و 3 دهم ریشتر در ساعت 21 و 48 دقیقه و 16 ثانیه شامگاه یکشنبه استان های غربی کشورمان را لرزاند.
مرکز وقوع این زمین لرزه استان کرمانشاه حوالی ازگله در طول جغرافیایی 45.9، عرض جغرافیایی 34.84 و عمق 11 کیلومتری زمین بوده است.
این زمین لرزه در پنج کیلومتری ازگله، 25 کیلومتری تازه آباد، 37 کیلومتری باینگان، 112 کیلومتری سنندج و 122 کیلومتری کرمانشاه روی داده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار