معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت:به مناسبت روز ملی سینما و همزمان با سراسر کشور،از امروز تا هفتم مهر به مدت 20 روز، بلیت سینما‌ در قزوین به صورت نیم بها عرضه می‌شود.
کد خبر: ۴۹۱۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴ 10 September 2017
به گزارش تابناک قزوین شهریار پرهیزگاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس اعلام شورای صنفی نمایش، بلیت سینما‌ها به مناسبت روز ملی سینما به مدت سه هفته نیم‌بها خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت نصف مبلغ بلیت‌، فیلم‌های مورد علاقه خود را در سینماها تماشا کنند.
این مسئول افزود: در سال های اخیر تلاش کردیم با بهسازی سینماها، فضایی مناسب را برای حضور راحت و بیشتر مردم فراهم کنیم تا ضمن تکریم علاقه مندان سینما به رونق این صنعت نیز کمک شود.
معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: باید برای مردم سبد فرهنگی تعریف شود و سینما در این حوزه قرار گیرد و با برنامه ریزی کلان اقدام لازم برای حمایت از این صنعت انجام شود تا شاهد تعطیلی سینماها نباشیم.
در استان قزوین تنها 2 سینما فعالیت دارند که در شهر قزوین فعالیت می کنند.
سینما بهمن با ظرفیت 200 نفر در سالن اصلی و 65 نفر در سالن دوم و سینما مهتاب نیز با 2 سالن با ظرفیت 200 و 97 نفر در قزوین به نمایش فیلم می‌پردازند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار