حادثه در بیخ گوش!
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین به افزایش گازگرفتگی در این استان طی سال جاری اشاره کرد و گفت: در سال جاری قاتل خاموش بلای جان 191 نفر از مردم قزوین شده است.
کد خبر: ۳۷۸۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴ 15 February 2017
به گزارش تابناک از قزوین، پیمان نامدار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به مأموریت‌های انجام شده مبنی بر گازگرفتگی اظهار داشت: از آغاز سال جاری تا به امروز، 191 مورد گازگرفتگی در استان قزوین رخ داده که از این آمار 136 نفر راهی بیمارستان، 14 نفر در محل درمان و 13 نفر هم فوت شده‌اند.

وی به دلایل گازگرفتگی سال جاری پرداخت و افزود: بیشتر گازگرفتگی‌های مونواکسید کربن در سال جاری به دلیل نشر گاز از آبگرمکن و گازگرفتگی در حمام است.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین با بیان اینکه از 13 مورد فوتی، هفت مورد مربوط به بانوان و 6 مورد مربوط به آقایان است، گفت: بیشترین حوادث قاتل خاموش در مناطق بیدستان، اقبالیه و تاکستان رخ داده است.

نامدار یادآور شد: آمار گازگرفتگی در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش داشته است چراکه این آمار در سال گذشته آمار 90 موردی را به خود اختصاص می‌دهد و 2دو نفر در اثر گازگرفتگی قاتل خاموش جان خود را از دست داده‌اند.

وی عنوان کرد: از شهروندان درخواست داریم تا با رعایت نکته‌های ایمنی همچون استفاده از وسایل گرمایشی ایمن سلامت خود را حفظ کرده تا شاهد خطرات ناگواری همچون گازگرفتگی نباشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار