سردار فضلی:
جانشین سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه در مواجهه با مستکبران اِبایی نداریم، گفت: اگر مردم در عرصه‌های نظام نبودند، دستاوردهای 38 ساله انقلاب شرایط دیگری داشت.
کد خبر: ۳۷۲۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶ 04 February 2017
به گزارش تابناک از قزوین  سردار علی فضلی شب گذشته در مراسم یادواره ۲۴۰ شهید شهرستان آبیک اظهار داشت: دهه فجر یادآور روزهای پر خیر و برکت ورود امام خمینی(ره)  است؛ امامی که خدا ترس بود و غیر خدا به کسی دیگری اعتنا نمی‌کرد.
وی افزود: خدای متعال به نیت خیر، صادق و پاک رهبر کبیر انقلاب، امت را همراه ایشان کرد و آرزو و آرمان انقلاب به ثمر نشست.
جانشین سازمان بسیج مستضعفان ادامه داد: آرمان و آرزوی که حاصل مجاهدت بیش از پنج دهه امام خمینی(ره) و دیگر علما، مراجع عظام و شهدا بود که بستر پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کرد و مردم هم یکپارچه به ندای امام لبیک گفته و انقلاب به پیروزی رسید.
فضلی، قرآن کریم، عترت و مردم را پایه‌های انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: اگر مردم در میدان و عرصه‌های مختلف نظام نبودند امروز دستاوردهای ۳۸ ساله انقلاب شرایط دیگری داشت.
وی خاطرنشان کرد: وجود ولایت فقیه و نایب امام زمان(عج) و قانون اساسی جمهوری اسلامی از ویژگی‌ها و تفاوت‌های انقلاب اسلامی نسبت به دیگر انقلاب‌ها است.
جانشین سازمان بسیج مستضعفان اذعان کرد: ملت ایران اعم از مردان و زنان کوچک و بزرگ اثبات کرده‌اند که در مواجهه با دشمن هرگز هراسی نداشته و تاب و تحمل دشمن، دشمنی و زور و جفا را ندارند.
فضلی با بیان اینکه در مواجهه با مستکبران اِبایی نداریم، افزود: اگر آمریکایی‌ها از آن سوی دنیا رجز بخوانند، سلاطین و حُکام تنشان به لرزه می‌افتد اما فرزندان بصیر انقلاب از آسمان، زمین و دریا دشمنان را رصد کرده و اِبایی از آنان ندارند که این درس را از اسلام آموخته‌اند.
وی با تأکید بر حفظ روحیه انقلاب و انقلابی‌گری ادامه داد: روحیه انقلابی و انقلابی‌گری، دوام و قوام انقلاب اسلامی را به همراه دارد.
جانشین سازمان بسیج مستضعفان اضافه کرد: امروز دشمن می‌خواهد با وسوسه‌ها و خناس‌های مختلف درصد است بین نایب امام زمان(عج) و مردم شکاف و فاصله ایجاد کند.
فضلی خاطرنشان کرد: دشمن از هر مسئله‌ای ده‌‌ها عملیات روانی علیه نظام به راه می‌اندازد و درصد توسعه بی‌اعتمادی به مسؤولان در جامعه است.
وی بیان کرد: شاید اشکالاتی بر برخی مسؤولان وارد باشد اما دشمن با تلاش کار خود را انجام می‌دهد که باید هوشیار بوده و محتاطانه عمل کنیم.
جانشین سازمان بسیج مستضعفان مطرح کرد: دشمن امروز وحدت ملت ایران را نشانه گرفته که می‌طلبد از مسیر و جهت نظام فاصله نگیریم چراکه دشمن با ملت ایران عقد اُخوت ندارد و قصد آن نشانه گرفتن وحدت بین مردم و ضربه زدن به نظام است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار