استاندار قزوین گفت: روند اجرای پروژه مرکز ترومای شهید رجایی معقول است و باید تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
کد خبر: ۱۱۳۷۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵ 12 November 2023

به گزارش تابناک قزوین، محمدمهدی اعلایی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین که ظهر امروز در محل سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ساخت و راه اندازی بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی قزوین نیازمند اهتمام جدی مدیران ارشد استانی است که باید با تمام توان پیگیر آن باشند.

وی ادامه داد: بخش نخست اعتبارات مالی بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی قزوین به زودی اختصاص پیدا خواهد کرد و بخش دیگر آن نیز باید از طریق مولد سازی دارایی ها تامین شود.

استاندار قزوین با تاکید بر حل مشکلات پروژه مرکز ترومای شهید رجایی، اذعان کرد: مدیران استانی باید در جهت حل موانع و مشکلات پیش روی پروژه مرکز ترومای شهید رجایی قزوین اهتمام جدی داشته باشند.

این مسوول یادآور شد: روند اجرای پروژه مرکز ترومای شهید رجایی معقول است و باید تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

اعلایی بر تسویه بدهی شهرداری ها به کمپ های ماده ۱۶ تاکید جدی کرد و افزود: جمع آوری معتادین متجاهر آثار مطلوبی را در حوزه های اجتماعی داشته است.

وی ادامه داد: شهرداری های بدهکار به کمپ ماده ۱۶ تا زمانی که تسویه بدهی نکرده اند ارزش افزوده دریافت نخواهند کرد.

استاندار قزوین از واگذاری ۱۰ ساله عمارت امیر کبیر به حوزه هنری استان قزوین خبر داد و گفت: اهمیت دادن به نیروهای جوان و متخصص در حوزه های فرهنگی یکی از اولویت های مجموعه مدیران ارشد فرهنگی استان بوده و لازم است برای حمایت از طرح های فرهنگی حوزه هنری، عمارت امیرکبیر به مدت ۱۰ سال به حوزه هنری واگذار شود.

این مسوول بیان کرد: برگزاری جشنواره چند رسانه ای میراث فرهنگی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که می تواند در معرفی هرچه بهتر استان قزوین به گردشگران و سرمایه گذاران مفید واقع شود.

وی در استان در پایان ضمن اشاره به شروع کار پژوهشی در منطقه حفاظت شده باشگل، عنوان کرد: این منطقه، یکی از ظرفیت های کم نظیر استان قزوین در حوزه معدن است که درگیر برخی موضوعات محیط زیستی شده و باید با یک کار پژوهشی چاره ای برای برون رفت از آن ها پیدا کرد.

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار