رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ضمن تقدیر از زحمات پاکبانان گفت: باید شهرداری قزوین نسبت نظارت بر عملکرد پیمانکاران و برنامه ریزی نیروی انسانی در این بخش و تجهیزات مورد نیاز و موجود تجدید نظر نماید.
کد خبر: ۱۰۸۷۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹ 15 January 2023

به گزارش تابناک قزوین، علی فرمانی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در بازدید پیش از ظهر امروز خود از معابر سطح شهر قزوین از نزدیک در جریان عملیات برف روبی کارکنان خدمات شهری قرار گرفت و توصیه های لازم را در این خصوص ارائه کرد.

فرمانی اظهار کرد: باید شهرداری قزوین نسبت نظارت بر عملکرد پیمانکاران و برنامه ریزی نیروی انسانی در این بخش و تجهیزات مورد نیاز و موجود تجدید نظر نماید.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ادامه داد: بازگشایی پل ها و میادین شهر که جز معابر شیب دار و پرخطر هستند و با بارش برف امکان یخ زدگی و لغزندگی در این معابر وجود دارد که جز اولویت های ستاد برف روبی شهرداری عنوان کرد.

وی یاد آور شد: از اولین ساعات بارش برف در مرحله اول تمام مسیرهای اصلی و فرعی برف روبی شده و در مرحله دوم نیز با نمک پاشی معابر در برابر یخ بندان ایمن می شود تا عبور و مرور به سهولت انجام شود.

فرمانی عنوان کرد: تمام نیروهای ستاد برفروبی شهرداری از روز گذشته در آماده باش کامل بسر می برند و با استفاده از تجهیزات لازم از اولین ساعات آغاز بارش برف اقدامات خود را آغاز کرده اند.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در پایان ضمن آرزوی صحت کامل شهروندان خواستار رعایت موارد ایمنی و ترافیکی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :