جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای از طایفه فیوج، با اعتراف به بیش از ۲۰ فقره سرقت در پوشش ماموران دولتی خبر داد.
کد خبر: ۱۰۲۳۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸ 19 January 2022

به گزارش تابناک قزوین، سرهنگ داود عبدالمالکی گفت: دستگیری سارقان فیوج در پوشش ماموران دولتیمأموران پلیس آگاهی استان، حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر دستور توقف آن را صادر کردند.

وی افزود: در استعلام‌های انجام شده توسط ماموران مشخص شد، پلاک نصب شده بر روی خودرو هیچگونه سابقه ثبتی در سامانه تعویض پلاک نداشته و مورد دستکاری و تغییر قرار گرفته است، که بلافاصله راننده و سرنشین آن، دستگیر و به همراه خودرو، به پلیس آگاهی قزوین منتقل شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت : پس از انتقال متهمان به مقرر انتظامی و در بازرسی از خودرو، تعدادی آلات و اداوات در خصوص سرقت، به همراه البسه و وسایل مربوط به ادارات، سازمان‌های دولتی و خدماتی کشف شد.

سرهنگ عبدالمالکی با اشاره به اینکه متهمان دستگیره شده از طوایف خاص کشور مصون به باند فیوج بوده و در تحقیقات پلیسی به بیش از ۲۰ فقره سرقت، با پوشش ماموران ادارات دولتی، در استان البرز و قزوین اعتراف کردند، افزود : در بررسی ماموران از خودروی سارقان و استعلام‌های انجام شده، مشخص شد خودرو سرقتی از استان البرز بوده و در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

 
منبع: خبرگزاری صداوسیما
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار